Допълнения за повечето випуски от 2000 до 2014 - Краси

обратно - 2020 - нататък

С помощта и по материал на Краси Илиева:

Von: Krassimira Ilieva <krassilieva@yahoo.de>
Gesendet: Freitag, 12. März 2021 17:14
An: emil Stefanov <stefanov@gmx.net>
Betreff: Vipuski

Здравей, Емо,

... реших,чe сама ще се справя до където мога ... Използвала съм моите учителски бележници за да попълня випуските до 2014 год. Някъде, където при теб са с две имена съм попълнила третото, някъде и аз не съм имала три имена. Опитах се и там, където ми беше възможно да разделя по класове випуска. Eстествено всичко това се отнася до немските паралелки.

Ако имаш все още желанието, времето и търпението ще се радвам да използваш тези списъци.

...

Поздрави и пожелания за здраве
Краси


Von: Krassimira Ilieva <krassilieva@yahoo.de>
Gesendet: Freitag, 12. März 2021 18:46
An: emil Stefanov <stefanov@gmx.net>
Betreff: Vipuski


ВИПУСК 2014
  Б клас
1. Александра Руменова Русева
2. Велена Минкова Хаджийска
3. Вероника Красимирова Йочева
4. Габриела Руменова Бойчева
5. Гергана Милкова Недялкова
6. Данаил Недялков Стойчев
7. Елизабет Анатолиева Генчева
8. Ивайло Светославов Стоев
9. Иван Свиленов Колев
10. Илия Веселинов Въчев
11. Ина Ивайлова Иванова
12. Йоанна Красимирова Петрова
13. Людмила Валериева Гулева
14. Мануел Любомиров Малешки
15. Марсилия Данчева Иванова
16. Мартин Георгиев Георгиев
17. Михаела Илиянова Тончева
18. Михаела Цветославова Михайлова
19. Неделин Пламенов Петров
20. Николай Димитров Нетов
21. Преслава Георгиева Николова
22. Стилян Миленов Стоянов
23. Теодор Ивелинов Иванов
24. Тихомира Пламенова Недялкова
25. Траян Добромиров Монев
26. Цветомира Валентинова Ганкова
В клас
1. Александра Лъчезарова Минкова
2. Ангел Стефанов Кючуков
3. Белла Бориславова Банева
4. Божидар Милчев Велче
5. Василена Тихомирова Станева
6. Величка Василева Цонковска
7. Вероника Карол Петкова
8. Веселин Христов Иванов
9. Виктор Владимиров Резняков
10. Виктория Венциславова Димитрова
11. Георги Петканов Наков
12. Десимира Радославова Василева
13. Елена Михайлова Събчева
14. Здравко Иванов Йоцов
15. Любомира Дочева Цоневска
16. Мартин Деянов Костов
17. Мелиса Аделин Дерманска
18. Моника Василева Цанова
19. Никол Йочева Иванова
20. Николай Милчев Велчев
21. Нино Николов Пончев
22. Петър Петров Цолов
23. Пламена Миленова Райкова
24. Присила Владимирова Борисова
25. Христиана Маринова Цанова
26. Цветан Маринов Иванов
Г клас
1. Бетина Павлова Борисова
2. Виктор Пелов Николаев
3. Дариана Милкова Борисова
4. Десислава Любенова Филипова
5. Десисилава Мирославова Мандичева
6. Диляна Колева Колева
7. Димитрина Детелинова Дянкова
8. Емил Александров Дичев
9. Ива Светославова Иванчева
10. Ивайло Пламенов Дяков
11. Иван Красимиров Костов
12. Илина Стоянова Балева
13. Ирена Иванова Четъшка
14. Милена Иванова Иванова
15. Милко Страхилов Нанов
16. Надежда Давидова Давидова
17. Натали Петрославова Николова
18. Николай Илянов Исаев
19. Поля Николаева Христова
20. Преслав Пламенов Василев
21. Рени Димитрова Петрова
22. Соня Емилова Иванова
23. Стефан Цветомиров Жунтовски
24. Тихомир Иванов Варчев
25. Христо Тодоров Тодоров
26. Ивелина Драгомирова Димитрова

ВИПУСК 2013
А клас
Кл.р-л : Диана Стойкова
1. Ани Данаилова Шенгарова
2. Василена Диянова Цветкова
3. Габриела Ивелинова Попова
4. Габриела Страхилова Тодорова
5. Даниел Пламенов Тончев
6. Десислава Емилова Александрова
7. Дияна Цочева Всилешка
8. Димитър Дочков Гърков
9. Елисавета Ивайлова Иванова
10. Ирина Божидарова Райкова
11. Йерик Цветелинов Йорданов
12. Йоанна Веселинова Илиева
13. Калоян Дилянов Йотов
14. Катерина Красимирова Ковачева
15. Милена Бориславова Станчева
16. Михаела Йорданова Йотова
17. Павел Ростиславов Христов
18. Памела Боянова Пенчева
19. Петър Иванов Иванов
20. Пламена Пламенова Кръстева
21. Полина Петрова Хинкова
22. Преслав Людмилов Иванов
23. Симеон Йовчев Пенков
24. Симона Венелинова Петрова
25. Стефан Венелинов Петров
26. Теодора Милкова Минкова
27. Христо Лъчезаров Йовчев
28. Цветелина Стефанова Маринова
Б клас
Кл.р-л: Нели Парталозова
1. Боряна Николаева Петрова
2. Веселин Радославов Христов
3. Десислава Николаева Атанасова
4. Деян Ивайлов Георгиев
5. Емил Константинов Попов
6. Емилияна Ивова Йовчева
7. Иван Дачев Киров
8. Ивана Антонова Пеловска
9. Илия Николов Пиронков
10. Йоана Красимирова Кирилова
11. Камелия Цветанова Цекова
12. Кристиан Тодоров Станчев
13. Марина Диянова Грънчарова
14. Марияна Николаева Накова
15. Мартин Тихомиров Кукенски
16. Мирела Данчева Лазарова
17. Николай Венциславов Гатев
18. Николай Тихомиров Иванов
19. Пламена Венциславова Владова
20. Ралица Емилова Първанова
21. Ралица Колева Радоева
22. Ренета Иванова Дамянова
23. Росица Пламенова Проданова
24. Самуил Георгиева Гатев
25. Христалина Иванова Димитрова
26. Ясен Димитров Попов
Напуснала: Маргарита Илианова Илиева
В клас
Кл.р-л: Таня Цокова
1. Боряна Николаева Максимова
2. Василена Валентинова Сукалинска
3. Владимир Пенчев Печев
4. Габриел Данаилов Стойков
5. Габриела Йочева Йочева
6. Георги Пламенов Ташев
7. Георги Станиславов Мустакерски
8. Димитър Цочев Яшев
9. Елена Георгиева Йочева
10. Ива Красимирова Илиева
11. Иван Ванев Райнов
12. Иво Пламенов Минчев
13. Катя Тихомирова Кочева
14. Кристина Симеонова Колева
15. Кристиян Кирилов Баровски
16. Лора Мирославова Маринова
17. Мария Детелинова Христова
18. Наталия Георгиева Симеоноа
19. Нина Мирославова Калонкина
20. Пламена Мирославова Василева
21. Симона Миленова Некова
22. Стела Нивелинова Занкова
23. Стефан Йорданов Найденов
24. Теодора Цветанова Чокова
25. Филип Данаилов Бориславов
26. Цветина Димитрова Димитрова
Г клас
Кл.р-л: Елка Александрова
1. Айрин Айхан Чолакова
2. Веселин Веселинов Цанов
3. Владимир Лазаров Василев
4. Габриел Валериев Радков
5. Габриела Веселинова Тодорова
6. Даяна Мирославова Йорданова
7. Деница Христова Христова
8. Жале Каплан
9. Ивалина Гергова Белниколовска
10. Иван Петров Евтимов
11. Ивелина Драгомирова Димитрова
12. Калоян Илиянов Тодоров
13. Милен Мирославов Мирчев
14. Моника Ивайлова Монова
15. Натали Петрославова Николова
16. Нели Пенчева Стойнова
17. Никола Петков Николов
18. Николай Венков Неделчев
19. Петко Тихомиров Петков
20. Преслава Цветомирова Попова
21. Светлин Светославов Лафчийски
22. Северина Николаева Нейкова
23. София Петкова Стойчева
24. Таня Георгиева Георгиева
25. Християна Бориславова Лазарова

ВИПУСК 2012
А клас
1. Александър Красимирова Савев
2. Айджан Хасанова Делиахмедова
3. Ана Николаева Дончева
4. Биляна Богомилова Добрева
5. Боян Минчев Ботев
6. Весела Владимирова Цанкова
7. Габриел Валериев Радков
8. Дарий Калинов Кръстев
9. Деница Атанасова Шеневска
10. Десислава Георгиева Колева
11. Диана Иванова Ковенкова
12. Елица Генадиева Маринова
13. Иван Мариянов Марешки
14. Мартин Минков Стоянов
15. Марчела Владиславова Темелкова
16. Мая Ангелова Иванова
17. Мирослав Дилянов Дитев
18. Никол Павлова Петрова
19. Павел Димитров Казаков
20. Петко Атанасов Димитров
21. Полина Мирославова Първанова
22. Силвия Невелинова Атанасова
23. Татяна Тонева Тодорова
24. Христиана Стефанова Василева
25. Хюлия Ертан Хасан
26. Цанко Пламенов Цанков
27. Цветелина Красимирова Обретенова
28. Юлия Пламенова Пенчева
Б клас
1. Агнеса Росенова Михова
2. Анелия Николаева Любенова
3. Асен Владимиров Димитров
4. Васил Рафаилов Пенчев
5. Веселин Петьов Веселинов
6. Виктория Найденова Пенчева
7. Грета Тодорова Чолакова
8. Данаил Георгиев Кабакчиев
9. Дияна Мирославова Светославова
10. Диана Николаева Михова
11. Емилия Маринова Раева
12. Иван Преславов Дойчинов
13. Иван Росенов Чингов
14. Йоана Юриева Тинкова
15. Марияна Божидарова Божинова
16. Моника Георгиева Петрова
17. Наталия Бончева Райкова
18. Николай Михайлов Дочев
19. Нино Иванов Паймашки
20. Пламена Десиславова Радоева
21. Радостина Дочкова Гладкова
22. Радостина Мирославова Дочева
23. Силви Валентинова Недева
24. Христина Цветелинова Цветанова
25. Цвета Георгиева Михайлова
26. Цветелиана Иванова Петкова
В клас
Кл.р-л: Радина Попова
1. Александър Христов Александров
2. Валя Мирославова Николова
3. Василена Стелиянова Дачева
4. Василена Стелиянова Тодорова
5. Виктор Димитров Радославов
6. Георги Иванов Чулев
7. Деспина Кирилова Льоскова
8. Иван Георгиев Генов
9. Иван Георгиев Грозданов
10. Иван Станимиров Николов
11. Константин Петров Цолов
12. Магдалена Росенова Ганкова
13. Мария Пелова Симеонова
14. Мартин Николаев Николов
15. Михаела Цветанова Цонева
16. Никол Денчева Дончева
17. Никола Йошев Монов
18. Николет Христофорова Христова
19. Петя Спасова Пенчева
20. Петя Стефанова Стефанова
21. София Николаева Стоянова
22. Таня Димитрова Кокошарова
23. Теодора Пламенова Гребенска
24. Теодора Радославова Събева
25. Хани Адел Аласбахи
 
Г клас
Кл.р-л: Людмила Брънекова
1. Анна Мирославова Михова
2. Боряна Андреева Иванова
3. Велислава Никитова Христова
4. Веско Ангелов Вълчев
5. Виктор Венцев Тодоров
6. Георги Димитров Маринов
7. Глория Тихомирова Тодорова
8. Даяна Анатолиева Дочева
9. Евгени Иванов Манев
10. Иван Георгиев Георгиев
11. Иван Славов Иванов
12. Ивана Петрова Дилчева
13. Изабела Петрова Петрова
14. Йоана Светославова Ианова
15. Йоанна Любомироа Любенова
16. Мартин Руменов Джантов
17. Мерлин Илианова Иванова
18. Михаил Денчев Михайлов
19. Натали Пламенова Бешкова
20. Николай Николаев Саев
21. Полина Николаева Николова
22. Преслава Красимирова Тихолова
23. Рая Христова Георгиева
24. Русита Василева Ганчева
25. София Петкова Стойчева
26. Станимира Крумова Раловска
27. Цветомира Димитрова Богданова

ВИПУСК 2010
А клас
Кл.р-л: Елмира Дацова
1. Александра Тодорова Въчева
2. Бойка Стоянова Георгиева
3. Боян Стелиянов Цанов
4. Весела Ботева Съботинова
5. Весела Цанкова Василева
6. Виктория Милкова Цонева
7. Вилиана Красимирова Цалова
8. Виляна Пламенова Цалова
9. Гроздана Петрова Грозданова
10. Даниела Петрова Минева
11. Десислава Валентинова Андреева
12. Десислава Петева Маринова
13. Джулиано Рудолфо Амат
14. Елизабета Виталиева Велчевска
15. Искрен Цветославов Арабаджиев
16. Йоана Георгиева Радева
17. Кирил Костов Читинов
18. Марина Валентинова Андреева
19. Мирослав Иванов Василев
20. Михаела Добромирова Цочева
21. Михаела Цветозарова Тодорова
22. Надя Станимирова Табакова
23. Павел Красимиров Колев
24. Стела Георгиева Ненова
25. Теодор Генадиев Георгиев
26. Теодора Стефанова Лалова
27. Христяна Денчева Денчева
28. Цвета Андриянова Николова
Б клас
1. Албена Пламенова Христова
2. Венцислав Светославов Славов
3. Вера Петрова Чулева
4. Виктория Валентинова Бялкова
5. Виктория Данаилова Парталозова
6. Габриела Нинова Георгиева
7. Деница Иванова Иванова
8. Деница Иванова Савова
9. Жоржета Илйчева Илиева
10. Ирина Христова Пеева
11. Йоанна Велиславова Тодорова
12. Калоян Веселинов Въчев
13. Любомира Емилова Чакалова
14. Мария Валериева Петрова
15. Мария Петрова Бораджиева
16. Милен Красимиров Киров
17. Милена Валентинова Русанова
18. Милена Николаева Петрова
19. Мирослав Стефанов Маринов
20. Михаела Георгиева Кацарова
21. Никол Георгиева Митева
22. Павлета Емилова Първанова
23. Петя Данаилова Личева
24. Петя Радославова Христова
25. Пламена Валентинова Иванова
26. Таня Христова Янева
27. Тони Ивайлов Йотов
28. Цветелина Пламенова Кисьова
В клас
1. Александрина Петрова Кръстева
2. Ангел Мишев Мишев
3. Бетина Бориславова Митева
4. Боряна Петкова Колибарска
5. Венцислав Георгиев Игнатов
6. Веселка Пламенова Дилова
7. Виктор Пламенов Иванов
8. Даниела Едрева Едрева
9. Деница Красимирова Иванова
10. Деница Радославова Йорданова
11. Димо Юлианов Илиев
12. Евгени Антонов Дермански
13. Иван Росенов Митков
14. Йоана Найденова Бръснакова
15. Лилия Пламенова Райчева
16. Лора Ангелова Ангелова
17. Любомира Ивайлова Цветкова
18. Моника Бисерова Любенова
19. Надежда Петкова Радева
20. Наталия Пламенова Петкова
21. Нора Миланова Миланова
22. Олга Тодорова Датракелова
23. Петра Йошева Монова
24. Петя Детелинова Димитрова
25. Радина Огнянова Маркова
26. Теодора Ивова Иванова
27. Цветлена Владимирова Йочева
Г клас
1. Антония Иванова Алексиева
2. Васил Цанов Димитров
3. Веселина Николаева Веселинова
4. Веселка Веселинова Григорова
5. Габриела Тотева Стоевска
6. Глория Пламенова Петрова
7. Десислава Ванева Иванова
8. Десислава Миланова Миланова
9. Зорница Бориславова Дилкова
10. Зорница Иванова Генчева
11. Иван Дениславов Даков
12. Илина Анелинова Славейкова
13. Ирена Тихомирова Христова
14. Йордан Василев Василев
15. Кристин Яниславова Попова
16. Мария Иванова Димитрова
17. Мариян Николаев Тодоров
18. Михаела Пламенова Петрова
19. Моника Румянова Минкова
20. Николай Иванов Калчевски
21. Преслав Тихомиров Първанов
22. Ралица Диянова Иванова
23. Рая Красимирова Русанова
24. Силвия Калинова Колева
25. Силвия Тонкова Илиева
26. Теодора Пламенова Петкова
27. Цветомила Велиславова Тончева

ВИПУСК 2009
  Г клас
1. Анита Руменова Антонова
2. Васил Цанов Димитров
3. Виктория Иванчева Божкова
4. Владислав Нейчев Василев
5. Вяра Славчева Дечева
6. Генко Томиславов Генков
7. Димитрина Калинова Съботинова
8. Елица Венциславова Радомирска
9. Иван Пламенов Николов
10. Ивелина Станиславова Пенкова
11. Йоанна Ивелинова Гюзелева
12. Марин Митков Ботев
13. Мария Иванова Димитрова
14. Мария Тихомирова Тихова
15. Мариян Минков Иванов
16. Мартин Митков Симеонов
17. Мила Валентинова Орозова
18. Михаела Милкова Иванова
19. Полина Ивова Стефанова
20. Радослав Ценков Иванов
21. Ралица Цветелинова Цветанова
22. Ренета Дилянова Маринова
23. Свилен Атанасов Ангелов
24. Симеон Веселинов Ботев
25. София Пламенова Иванова
26. Таня Христова Янева
27. Габриела Нинова Георгиева

ВИПУСК 2008
А клас
1. Александър Панайотов Панайотов
2. Александрина Николаева Нанкова
3. Бисера Адрианова Крумова
4. Благовест Пламенов Якимов
5. Габриела Тошкова Василева
6. Ганчо Христов Гичев
7. Даниела Асенова Микова
8. Диляна Ангелова Цветанова
9. Димитър Галинов Грозданов
10. Димитър Найденов Найденов /починал/
11. ЖивкоМитков Кръстев
12. Ивайло Веселинов Младенов
13. Ивелина Николаева Нанкова
14. Ина Цанова Димитрова
15. Кристина Бориславова Атанасова
16. Мариана Петрова Стефанова
17. Мирослава Мирославова Попова
18. Михаела Феодорова Любенова
19. Петя Димитрова Петрова
20. Полина Станиславова Тодорова
21. Роман Божидаров Райков
22. Светлина Жорова Малчева
23. Силвия Симеонова Иванова
24. Снежина Емилова Шукина
25. Теодора Пламенова Иванова
26. Цветомира Красимирова Кънева
Б клас
1. Александра Красимирова Спасова
2. Атанас Николаев Славов
3. Богдана Красимирова Маринова
4. Боряна Христова Василева
5. Ваня Миленова Кунчева
6. Весела Тихомирова Панкова
7. Виктория Добромирова Добрева
8. Владимир Ванев Иванов
9. Георги Емилов Минков
10. Десислава Красимирова Кипрова
11. Димитър Емилов Минков
12. Иванка Стелиянова Дачева
13. Кристина Михайлова Кирова
14. Марио Николаев Нейков
15. Натали Валентинова Недкова
16. Невена Валериева Влаева
17. Невяна Тодорова Томева
18. Поля Йосифова Павлова
19. Радослав Тодоров Цветков
20. Ралица Владимирова Дочева
21. Симеона Йошева Монова
22. Хава Исуфова Делиеминова
23. Христина Петева Маринова
24. Яна Станимирова Ковачева
Напуснал: Цветослав Пламенов Петров
  Г клас
1. Александра Милкова Димитрова
2. Антония Димитрова Димитрова
3. Антония Христова Христова
4. Атанас Красимиров Кънчев
5. Виктория Сергеева Николова
6. Вирджиния Тотева Ненова
7. Габриела Петрова Симеонова
8. Георги Бойчев Бойчев
9. Георги Нешев Нешев
10. Деница Наскова Атанасова
11. Десислава Цветанова Чикова
12. Димитър Вилиянов Маринов
13. Добромир Нешев Нешев
14. Елена Емилова Йорданова
15. Елица Валентинова Калчева
16. Иглика Емилова Христова
17. Константин Василев Зуберов
18. Наталия Александрова Раденцова
19. Наталия Светославова Петрова
20. Полина Красимирова Рускова
21. Полина Николаева Пеловска
22. Ренета Валентинова Иванова
23. Стефан Банчев Георгиев
24. Цвета Добромирова Иванова
25. Ценка Тодорова Георгиева

ВИПУСК 2007
  Г клас
1. Борислава Пламенова Николова
2. Геновева Драгомирова Драгнева
3. Георги Данов Василев
4. Георги Пламенов Чапаров
5. Делян Христов Христов
6. Деница Евгениева Конова
7. Деница Йончева Йорданова
8. Диляна Илчева Илиева
9. Илкнур Енгинова Хасанова
10. Йоана Панйотова Пеева
11. Красен Петров Матеев
12. Лора Петкова Цветанова
13. Мартина Миткова Мануилска
14. Миглена Павлинова Минкова
15. Надя Нешкова Тодорова
16. Петко Георгиев Цветанов
17. Петя Христофорова Варчева
18. Пламена Колева Съчкова
19. Радосвета Енева Бикова
20. Ралица Здравкова Грънчарова
21. Станислав Валентинов Стойчев
22. Филип Николаев Николов
23. Цветелина Николаева Винева
24. Цветомир Минчев Минчев
25. Ценка Иванова Йонкова
26. Юлия Емилова Любенова
27. Яна Емилова Вачкова

ВИПУСК 2006
  Г клас /при теб са само с две имена/
1. Анко Андреев Орлинов
2. Благовест Георгиев Благоев
3. Благоест Детелинов Гъбев
4. Велислава Любомиров Христова
5. Велияна Валентинова Чобанова
6. Вергиния Илиянова Хинкоа
7. Владимир Иванов Голоснев
8. Георги Даниелов Минов
9. Даниела Росенова Димитрова
10. Денис Еролов Даскалов
11. Десислава Анастасова Стефанова
12. Димитър Николаев Тачков
13. Евелина Ивайлова Цонева
14. Йорданка Стефанова Петкова
15. Кристина Василева Томова
16. Кристина Мирославова Минкова
17. Кристина Монкова Душкова
18. Любослава Антонова Новакова
19. Мария Стоянова Балева
20. Надя Недкова Петрова
21. Надя Нешкова Тодорова
22. Павел Вилиянов Маринов
23. Паолина Стефанова Конова
24. Ралица Валериева Вълкова
25. Росица Николаева Манова
26. Снежана Тодорова Даракелова
27. Христо Петров Тацински
28. Цветелина Бисерова Велчева

ВИПУСК 2004
А клас
1. Антон Милков Димитров
2. Велислава Т ошкова Василева
3. Веселина Петкова Василева
4. Десислава Костадинова Цолова
5. Десислава Георгиева Лазарова
6. Дияна Върбанова Атанасова
7. Дияна Георгиева Илиева
8. Доротея Маринова Маринова
9. Елица Христофорова Кочева
10. Здравко Николаев Маринов
11. Ивайло Христов Христов
12. Ирина Руменова Близнакова
13. Калоян Красимиров Цонев
14. Кремена Христова Варчева
15. Нели Тошева Михайлова
16. Панайот Илиев Джабарски
17. Пламена Цветанова Недкова
18. Пламен Христофоров Господинов
19. Ралица Стефанова Колева
20. Стамена Стефанова Петрова
21. Христина Венциславова Лалева
22. Цветомила Георгиева Цветкова
23. Цветомира Петрова Лютова
Б клас
Кл. р-л Василка Петкова,
кл. р-л Цветелина Найденова

1. Анна Бориславова Великовска
2. Васил Минков Кънчевски
3. Велислава Стоянова Василева
4. Веселина ЛюбомироваМитева
5. Владимир Тихомиров Цанков
6. Габриела Михайлова Ганчева
7. Доброслав Иванов Иванов
8. Иван Пламенов Ванев
9. Илия Димитров Илиев
10. Константин Кунчев Игнатов
11. Кремена Цветедарова Боевска
12. Магдалена Станимирова Колева
13. Мария Христова Кисьова
14. Миглена Цанова Братанова
15. Мирослав Велиславов Симеонов
16. Надя Радославова Цанкова
17. Паулина Колева Трифонова
18. Петя Рачева Шейтанова
19. Ралица Христофорова Вълева
20. Росена Васкова Радева
21. Станимира Йонкова Стефанова
22. Таня Александрова Александрова
23. Теодора Стефанова Василева
24. Христина Добромирова Досева
  Г клас
кл. р-л Цанко Николов

1. Божана Митова
2. Валентина Каролова
3. Виктория Стоянова
4. Георги Димитров Димитров
5. Ивайло Руменов Налетов
6. Иван Пламенов Тодоров
7. Лилия Колева Михайлова
8. Мая Тихомирова Петкова
9. Магдалена Красимирова Лазарова
10. Мария Тодорова Симеонова
11. Мария Петева Кънева
12. Неда Стоянова Банова
13. Нора Андреева Орлинова
14. Преслава Стефанова Босева
15. Преслава Емилова Павлова
16. Първолета Софрониева Рацова
17. Светлана Калинова Мустакерска
18. Силвия Калинова Мустакерска
19. Силвия Пламенова Чапарова
20. Стефан Стоянов Христов
21. Тихомир Василев Патарински
22. Христофор Илиянов Христов

ВИПУСК 2003
  Б клас
1. Александър Сергеев
2. Борис Станчев
3. Борислава Петкова
4. Весела Йотова
5. Виолина Пенчева
6. Даниела Средкова
7. Деница Стефанова
8. Десислава Николова
9. Доротея Мишева
10. Елена Иванова
11. Йоана Петрова
12. Лилия Станиславова Бешкова
13. Мария Тодорова
14. Мирослав Цанков Петков
15. Надежда Христова
16. Надя Йовчева
17. Наталия Филипова
18. Ралица Маринова
19. Силвия Ирманова
20. Симеон Иванов Станчев
21. Станимира Маркова
22. Татяна Маринова
23. Христо Дренски
24. Цветан Пенчев
25. Цветелина Миткова Маринова
26. Цветомира Маркова

ВИПУСК 2002
З/А клас
1. Биляна Руменова Райкова
2. Владислав Йорданова Шишков
3. Геновева Тихомирова Йорданова
4. Евгения Петкова Стойчева
5. Иван Иванов Симеонов
6. Инна Красимирова Стоянова
7. Йоана Боянова Балканска
8. Калоян Красимирова Трифонов
9. Лилия Бориславова Недялкова
10. Люба Кирилова Антонова
11. Мариета Миткова Недялкова
12. Мариян Димитров Димитров
13. Мила Анатолиева Ангелова
14. Младен Весков Вълков
15. Нора Данчева Драгнева
16. Павел Вълов Бораджийски
17. Павлина Валериева Йонова
18. Петя Пламенова Димитрова
19. Петя Пламенова Петкова
20. Ружа Иванова Недкова
21. Светлана Георгиева Бънова
22. Силвия Йорданова Георгиева
23. Теодора Колева Трифонова
24. Тихомира Красимирова Тодорова
25. Тони Альошев Бечев
26. Цветелина Василева Цветанова
 
И/Б клас
Кл.р-л: Василка Петкова,
кл.р-л: Радина Попова

1. Адрияна Антонова Михайлова
2. Александра Кунчева Игнатова
3. Александра Руменова Константинова
4. Анета Веселинова Гечевска
5. Ваня Стоянова Груева
6. Василена Кирилова Петкова
7. Велислава Пламенова Личева
8. Веселин Николаев Бозев
9. Вяра Георгиева Радулова
10. Галин Георгиев Кърлов
11. Гергана Илиева Шанкова
12. Даниела Красимирова Савова
13. Любомир Колев Йочев
14. Марина Валентинова Вълчанова
15. Мария Евгениева Ганчева
16. Мирослава Георгиева Цветкова
17. Никола Красимиров Петков
18. Огняна Огнянова Попова
19. Петя Тихомирова Колева
20. Полина Георгиева Павлова
21. Преслав Славчев Славчев
22. Ралица Емилова Брънекова
23. Светлозар Милков Димитров
24. Тодор Маринчев цветков
25. Явор Стефанов Караиванов
  Л/Г клас
1. Ани Миленова Джамбазова
2. Беатрис Фред Кранц
3. Белинда Красимирова Костова
4. Вяра Илиева Иванова
5. Георги Илков Филев
6. Даниела Георгиева Радоева
7. Дарин Ценков Карапирев
8. Деница Цецова Каролева
9. Диана Маринова Василева
10. Зорница Маргарит Монова
11. Иванка Миленова Семерджиева
12. Камелия Руменова Рускова
13. Лилия Юриева Петрова
14. Любомир Илиянов Томов
15. Рая Мирославова Цивнева
16. Силвия Сергеева Цветанова
17. Таня Милева Велчева
18. Таня Христова Петрова
19. Теодора Пенчева Ангелова
20. Христина Христова Георгиева
21. Христофор Александров Манчев
22. Цветелина Красимирова Венкова
23. Цветлина Николаева Миховска
24. Цветозар Добромиров Цаков
25. Цветомир Христов Кисьов
26. Юлияна Любомирова Любенова

ВИПУСК 2001
А клас
1. Борислава Богданова Чернева
2. Валерия Веселинова Рачева
3. Валерия Кирилова Михайлова
4. Весела Радионова Пелтешка
5. Весела Цанова Колева
6. Габриела Красимирова Мелникова
7. Десислава Красимирова Стойкова
8. Ивелина Николайчева Бъчварова
9. Илиана Василева Найденова
10. Инна Пламенова Стоянова
11. Йото Христов Йотов
12. Катя Димитрова Димитрова
13. Мирко Тонев Йовчев
14. Михаил Мишев Михайлов
15. Надежда Викторова Павлова
16. Наталия Валентинова Василева
17. Петя Валентинова Личева
18. Петя Красимирова Спасова
19. Петя Николаева Маринова
20. Полина Николова Николова
21. Светла Станиславова Стойкова
22. Силвия Василева Генковска
23. Стела Любомирова Трифонова
24. Теодора Маринова Дренска
25. Христо Максимов Йончев
Б клас
1. Александър Ценков Петров
2. Борислава Георгиева Ангелова
3. Валя Лазарова Колева
4. Венцислав Митков Иванов
5. Деница Нарцис Димитрова
6. Ивайло Христов Кацарски
7. Илия Насков Чилев
8. Ирена Гошева Маринова
9. Ирена Минкова Горанова
10. Йордан Бориславов Тодоров
11. Красимира Райкова Кулекова
12. Кристина Владимирова Кънчева
13. Людмила Николаева Бозева
14. Мануела Боянова Дренска
15. Миглена Генкова Иванова
16. Младен Йорданов Петков
17. Николай Илийчев Методиев
18. Нина Николаева Петрова
19. Пенчо Станчев Мънков
20. Петя Георгиева Атанасова
21. Росина Младенова Близнакова
22. Росица Бисерова Генова
23. Росица Петкова Пиронкова
24. Стоян Еленков Начев
25. Цветелина Георгиева Енчевска
В клас
1. Боряна Радославова Бонева
2. Вяра Анатолиева Митева
3. Георги Стоянов Стоянов
4. Гълъбина Мирославова Петкова
5. Даниел Минчев Диков
6. Дияна Иванова Василева
7. Евгени Пламенов Митев
8. Елеонора Владимирова Борисова
9. Ивайло Милчев Георгиев
10. Илия Николаев Иванов
11. Любомира Тодорова Дундева
12. Марин Иванов Йовев
13. Мария Димитрова Василева
14. Мария Михайлова Тодорова
15. Николай Людмилов Велковски
16. Петя Нецова Георгиева
17. Рая Пламенова Карапанчева
18. Росина Иванова Ганчева
19. Светлана Емилова Маркова
20. София Ценкова Дюкенджиева
21. Таня Николова Джачкова
22. Тоня Маринова Калчевска
 
Г клас
1. Албена Иванова Пеева
2. Борислава Петрова Борисова
3. Ваня Димитрова Маринова
4. Габриела Стоянова Козарева
5. Георги Димитров Лалев
6. Деница Симеонова Найденова
7. Елеонора Димитрова Пенчева
8. Ива Красимирова Дучева
9. Ивайло Пламенов Иванов
10. Ирина Гошева Давидова
11. Катя Боянова Кирилова
12. Кирил Любенов Атанасов
13. Корнелия Йорданова Грозева
14. Марина Евелинова Илиева
15. Мария Иванова Мирославова
16. Мария Минчева Петкова
17. Мая Димитрова Маринова
18. Милена Пламенова Василева
19. Нели Алексиева Делчева
20. Нели Георгиева Петкова
21. Силвия Павлова Калчева
22. Станислава Иванова Лазарова
23. Татяна Емилова Иванова
24. Цветан Генчев Лазаров

ВИПУСК 2000
А клас
1. Ангел Димитров Василев
2. Валери Пеев Шихеров
3. Василена Руменова Димитрова
4. Велислава Христова Гатева
5. Венцислав Николаев Димитров
6. Виолета Томиславова Добрева
7. Гергана Анатолиева Ганчева
8. Деница Николаева Ненова
9. Десислава Георгиева Ликьова
10. Десислава Петрова Петрова
11. Десислава Радославова Вутова
12. Евдокия Елизаветова Моновска
13. Искра Павлинова Данова
14. Йоана Дончева Николаева
15. Калоян Данчев Заверджиев
16. Маринела Руменова Василева
17. Мария Стефчева Димова
18. Нели Василева Агушева
19. Петя Димитрова Ралчева
20. Полина Радославова Маринова
21. Росина Вениславова Цонева
22. Силвия Пламенова Върбановска
23. Станислава Сашева Ангелова
24. Теодор Димов Теодоров
В клас
1. Боряна Истилиянова Попова
2. Велизар Николов Матев
3. Венцислав Минков Станчев
4. Весела Минкова Топалска
5. Виктория Петрова Тодорова
6. Десислава Стефанова Цанова
7. Диана Радкова Симеонова
8. Ивайло Петков Игнатов
9. Иван Иванов Владов
10. Йови Петров Минчевскки
11. Калоян Параскевов Сарачинов
12. Камелия Миленова Русева
13. Катерина Красимирова Караджова
14. Мариета Денчева Йорданова
15. Милена Венциславова Гергинова
16. Михаил Цвятков Цвятков
17. Нели Крумова Алексиева
18. Павел Станиславов Димов
19. Полина Тихомирова Тихова
20. Тихомир Валентинов Иванов
21. Тихомир Николаев Начев
22. Цанко Иванов Йовев
23. Цветелина Христова Цанева
24. Цветослава Бойкова Славчева

Von: stefanov@gmx.net <stefanov@gmx.net>
Gesendet: Freitag, 12. März 2021 19:06
An: Krassimira Ilieva <krassilieva@yahoo.de>
Betreff: RE: Vipuski

Здравей Краси,

много благодаря за имейла ти!

Заварваш ме на легло в болницата. Днес ми правиха операция. Събудих се преди час. Като се съвзема, ще се замимая с удоволствие с допълненивта. Ти си просто страхотна!

...

С най-добри поздрави,
Емил


Von: Krassimira Ilieva <krassilieva@yahoo.de>
Gesendet: Freitag, 12. März 2021 20:50
An: stefanov@gmx.net
Betreff: Re: Vipuski

Бързо оздравяване,Емо!

Стискам палци, прегръщам те!


Von: stefanov@gmx.net <stefanov@gmx.net>
Gesendet: Mittwoch, 24. März 2021 15:28
An: 'Krassimira Ilieva' <krassilieva@yahoo.de>
Betreff: AW: Vipuski

Здравей, Краси,

Пак ти благодаря за силната подкрепа! Това са доста от по-младите випуски, от които до сега не съм имал списъци. Това прави приноса ти, както винаги, особено ценен!

Аз повече от имена и имейл-адреси не публикувам, да не засягам личната сфера на никого ...
всеки в днешно време има мобилен телефон, пише имейли, по форуми, по фейсбукове, по уотсапи и къде ли не. Това, че ние публикуваме списъците на нашите класове, не може да се сравни с масивната следа, която всеки от нас оставя ежедневно в мрежата по други пътища ...

Изписаха ме миналия петък. Операцията мина добре и се възстановявам бързо ...

Ами да се захвана със публикацията! ... позволи ми, да спомена, че си ми източника на информация.

...

И пак ти благодаря!

С най-добри поздрави и пожелания за много пролетни усмивки,
Емил


Von: Krassimira Ilieva <krassilieva@yahoo.de>
Gesendet: Mittwoch, 24. März 2021 17:51
An: stefanov@gmx.net
Betreff: Re: AW: Vipuski

Емо,

радвам се, че си добре, мислех те през тези дни. Ти можеш да споменеш, че аз съм ти изпратила списъците, няма никакъв проблем, може да публикуваш и мейла ми.

...

Аз имам книгата на Френската гимназия Варна, там има публикувани списъци на всички ученици, на учители...

Ще се опитам още на два три випуска с помощта на ученици от тях да ги "разфасовам' по класове и ще ти ги изпратя.

И на теб пролетни поздрави успешно възстановяване!

Краси


Von: stefanov@gmx.net <stefanov@gmx.net>
Gesendet: Mittwoch, 24. März 2021 18:13
An: 'Krassimira Ilieva' <krassilieva@yahoo.de>
Betreff: AW: AW: Vipus

Oк Краси, много ти благодаря!

...

Ще се радвам и на следващите допълнения.
Емил

обратно - 2020 - нататък


Забележка: Всеки Ваш email, в който не е изрично споменато, да не бъде публикуван и има отношение към Езиковата, ще излиза на сайта в несъкратен вид, заедно с email-адреса на подателя, за да документра източника на информация и насърчава непосредствените контакти.
25.03.2021 - Страници за Езиковата Гимназия в Ловеч "Екзарх Йосиф I" - www.ezikovata.eu