Випуск 2013 

обратно - начало - нататък

"А" клас:
  1. Ани Данаилова Шенгарова
  2. Василена Диянова Цветкова
  3. Габриела Ивелинова Попова
  4. Габриела Страхилова Тодорова
  5. Даниел Пламенов Тончев
  6. Десислава Емилова Александрова
  7. Диляна Цочева Василешка
  8. Димитър Дочков Гърков
  9. Елисавета Ивайлова Иванова
  10. Ирина Божидарова Райкова
  11. Йерик Цветелинов Йорданов
  12. Йоанна Веселинова Илиева
  13. Калоян Дилянов Йотов
  14. Катерина Красимирова Ковачева
  15. Милена Бориславова Станчева
  16. Михаела Йорданова Йотова
  17. Павел Ростиславов Христов
  18. Памела Боянова Пенчева
  19. Петър Иванов Иванов
  20. Пламена Пламенова Кръстева
  21. Полина Петрова Хинкова
  22. Преслав Людмилов Иванов
  23. Симеон Йовчев Пенков
  24. Симона Венелинова Петрова
  25. Стефан Венелинов Петров
  26. Теодора Милкова Минкова
  27. Христо Лъчезаров Йовчев
  28. Цветелина Стефанова Маринова

 

"Б" клас:
  1. Боряна Николаева Петрова
  2. Веселин Радославов Христов
  3. Десислава Николаева Атанасова
  4. Деян Ивайлов Георгиев
  5. Емил Константинов Попов
  6. Емилияна Ивова Йовчева
  7. Иван Дачев Киров
  8. Ивана Антонова Пеловска
  9. Илия Николов Пиронков
  10. Йоана Красимирова Кирилова
  11. Камелия Цветанова Цекова
  12. Кристиан Тодоров Станчев
  13. Марина Диянова Грънчарова
  14. Марияна Николаева Накова
  15. Мартин Тихомиров Кукенски
  16. Мирела Данчева Лазарова
  17. Николай Тихомиров Иванов
  18. Пламена Венциславова Владова
  19. Ралица Емилова Първанова
  20. Ралица Колева Радоева
  21. Ренета Иванова Дамянова
  22. Росица Пламенова Проданова
  23. Самуил Георгиев Гатев
  24. Христалина Иванова Димитрова
  25. Ясен Димитров Попов
"В" клас:
  1. Боряна Николаева Максимова
  2. Василена Валентинова Сукалинска
  3. Владимир Пенчев Печев
  4. Габриел Данаилов Стойков
  5. Габриела Йочева Йочева
  6. Георги Пламенов Ташев
  7. Георги Станиславов Мустакерски
  8. Димитър Цочев Яшев
  9. Елена Георгиева Йочева
  10. Ива Красимирова Илиева
  11. Иван Ванев Райнов
  12. Иво Пламенов Минчев
  13. Катя Тихомирова Кочева
  14. Кристина Симеонова Колева
  15. Кристиян Кирилов Баровски
  16. Лора Мирославова Маринова
  17. Мария Детелинова Христова
  18. Нина Мирославова Калонкина
  19. Пламена Мирославова Василева
  20. Симона Миленова Некова
  21. Стела Нивелинова Занкова
  22. Стефан Йорданов Найденов
  23. Теодора Цветанова Чокова
  24. Филип Данаилов Бориславов
  25. Цветина Димитрова Димитрова

 

"Г" клас:
  1. Айрин Айхан Чолакова
  2. Веселин Цветелинов Цанов
  3. Владимир Лазаров Василев
  4. Даяна Мирославова Йорданова
  5. Деница Христова Христова
  6. Жале Каплан
  7. Ивалина Гергова Белниколовска
  8. Иван Петров Евтимов
  9. Калоян Илиянов Тодоров
  10. Милен Мирославов Мирчев
  11. Моника Ивайлова Монова
  12. Нели Пенчева Стойнова
  13. Никола Петков Николов
  14. Николай Венков Неделчев
  15. Петко Тихомиров Петков
  16. Преслава Цветомирова Попова
  17. Светлин Станиславов Лафчийски
  18. Северина Николаева Нейкова
  19. Таня Георгиева Георгиева
  20. Християна Бориславова Лазарова
"Д" клас:
  1. Александър Добромиров Добрев
  2. Анисия Любомирова Казашка
  3. Вероника Йорданова Йорданова
  4. Десислава Пламенова Георгиева
  5. Димитър Владимиров Кацарски
  6. Дияна Илиева Илиева
  7. Иванета Антонова Тонова
  8. Илина Станимирова Иванова
  9. Йохан Юлиянов Люцканов
  10. Любен Радославов Георгиев
  11. Маринос Георгиос Вассис
  12. Мартина Валимир Пиронкова
  13. Миряна Красимирова Калчева
  14. Михаела Георгиос Вассис
  15. Натали Дончева Попова
  16. Николай Георгиев Йорданов
  17. Памела Красимирова Кънева
  18. Памела Пламенова Петрова
  19. Паолла Тошкова Славчева
  20. Петя Николаева Колева
  21. Преслава Пенкова Цачева
  22. Румен Илиянов Бочев
  23. Силвия Миленова Маринова
  24. Симона Василева Драгоева
  25. Цветелина Веселинова Георгиева
"E" клас:
  1. Александра Емилова Ангелова
  2. Бианка Бориславова Богоевска
  3. Боян Николаев Цолов
  4. Виктор Бойков Богданов
  5. Виктория Любомирова Обретенова
  6. Габриела Иванова Панайотова
  7. Габриела Михайлова Георгиева
  8. Гергана Добромирова Георгиева
  9. Даниел Емилиянов Димитров
  10. Елена Красимирова Кръстева
  11. Иван Цветомиров Лоринков
  12. Кристина Андриянова Ангелова
  13. Кристина Иванова Цачева
  14. Лиляна Цветомирова Динкова
  15. Маринели Петрова Данчева
  16. Мартин Емилов Борисов
  17. Михаела Руменова Михайлова
  18. Моника Нешева Калчева
  19. Никол Гавраил Дочева
  20. Никол Славева Хаджиева
  21. Пламена Стефанова Пухтова
  22. Радостин Петров Йорданов *
    love_chaser@abv.bg
  23. Ралица Тонкова Илиева
  24. Стела Цанкова Иванова
  25. Цветина Пламенова Попова
  26. Цветослав Георгиев Николов

 

"Ж" клас:
  1. Бетина Александрова Караджова
  2. Бетина Росен Бунарлиева
  3. Боряна Георгиева Ботева
  4. Васил Цанков Василев
  5. Виктория Цветанова Цветкова
  6. Виолета Николаева Иванова
  7. Владо Красимиров Влаев
  8. Габриела Илиянова Илиева
  9. Елена Иванова Николова
  10. Ивета Ивова Андреева
  11. Лора Станиславова Лазаринова
  12. Маринела Миленова Димитрова
  13. Нели Пламенова Петкова
  14. Никол Тончева Николова
  15. Никола Цветанов Раевски
  16. Памела Цецова Маринова
  17. Петя Десиславова Ангелова
  18. Петя Светославова Колева
  19. Полина Борисова Раева
  20. Радина Николаева Христова
  21. Ростислав Димитров Монев
  22. Симеон Станимиров Касабов
  23. Симона Симеонова Симеонова
  24. Станислава Георгиева Димитрова
  25. Стефани Емилова Вълчева
  26. Стоян Янев Китанов
  27. Цвета Цветкова Дочева

P.S.: Очаквам допълнения и копие от абутуриентския Ви албум, Емил

обратно - начало - нататък


Забележка: Всеки Ваш email, в който не е изрично споменато, да не бъде публикуван и има отношение към Езиковата, ще излиза на сайта в несъкратен вид, заедно с email-адреса на подателя, за да документра източника на информация и насърчава непосредствените контакти.
09.06.2015 - Страници за Гимназията за Чужди Езици "Екзарх Йосиф I" - www.ezikovata.eu