Випуск 2009 

обратно - випуски - нататък

"А" клас: кл. р-л: г-жа Галя Баева
               (философски цикъл)
            (по материали на Георги)
  1. Александра Раденцова
  2. Васил Дафов
  3. Василена Вачевска
  4. Веселина Денчева
  5. Георги Герганов *
    geoger@abv.bg
  6. Георги Гогичев
  7. Гергана Петрова
  8. Елена Узунова
  9. Ивайло Пенев
  10. Ивайло Мецов
  11. Иван Деков
  12. Кристиан  Иванов
  13. Мария Раевска
  14. Моника Савева
  15. Моника Маринова
  16. Полина Цанова
  17. Румена Рангелова
  18. Соня Илчева
  19. Теодора Ангелова
  20. Теодора Георгиева
  21. Теодора Тодорова
  22. Траян Найденов
  23. Цветан Минков

Преместили се:

  • Цветомира
  • Петя Петрова
  • Станислав
  • Марина
  • Палмина Бойчева
"Б" клас: кл. р-л Цветелина Найденова
                  Василка Петкова до 8-ми кл.
              (по материали на Ивана)
  1. Адриан Джонев
  2. Александър Василев
  3. Ани Кърнева
  4. Биляна Чакърова
  5. Гергана Заверджиева
  6. Деница Пулева
  7. Димитър Василев
  8. Диян Ангелов
  9. Евгения Топалова
  10. Ивана Христова *
  11. Иво Кръстев
  12. Илина Иванова
  13. Любомир Петров
  14. Мартин Мънев
  15. Мира Карадилова
  16. Надежда Димитрова
  17. Петър Чолаков
  18. Ралица Ангелова
  19. Раяна Цачева
  20. Светослав Петров
  21. Севгюл Бозова
  22. Силвина Минкова
  23. Стефан Шайлеков
  24. Траян Нинов
  25. Цветелина Чиренска

Преместили се:

  • Аделина Зарзанова
  • Боряна Минчева
  • Полина Иванова
  • Яна Акимова *
  • Грета Рулинска

"В" клас: кл. р-л Искра Маринова
              8 клас – Маргарита Винчева
                (
по материали на Ирена)
  1. Албена Дамянова
  2. Ален Куртев
  3. Атанас Кабакчиев
  4. Вергиния Герганова
  5. Вероника Тодорова
  6. Веселин Георгиев
  7. Денислав Патарински
  8. Дора Драганова
  9. Драгомир Драгомиров
  10. Иванита Христова
  11. Ирена Кривошиева *
    lady_reni@mail.bg
  12. Катерина Бочева
  13. Катя Пашова
  14. Лилия Райчева
  15. Людмил Митев
  16. Марин Нейков
  17. Мария Петкова
  18. Мартина Чокова
  19. Наталия Иванова
  20. Неделина Дашева
  21. Николай Анкин
  22. Николай Джиков
  23. Петя Пеловска
  24. Преслава Маринова
  25. Ралица Христова
  26. София Джикова
  27. Цветозар Димитров

Преместили се:

  • Елизабета Виталиева
  • Ралица Иванова
"Г" клас:

"Д" клас:

 

"E" клас:

"Ж" клас:

 

P.S.: Очаквам допълнения за останалите класове, Емил

обратно - випуски - нататък


Забележка: Всеки Ваш email, в който не е изрично споменато, да не бъде публикуван и има отношение към Езиковата, ще излиза на сайта в несъкратен вид, заедно с email-адреса на подателя, за да документра източника на информация и насърчава непосредствените контакти.
09.06.2015 - Страници за Гимназията за Чужди Езици "Екзарх Йосиф I" - www.ezikovata.eu