Випуск 2008 

обратно - випуски - нататък

"А" клас: "Б" клас:

"В" клас: Кл. р-л:Людмила Брънекова
              Зам.Класен - Таня Симеонова
              (по материали на Василина)
  1. Александра Алексиева Какова
  2. Анита Венциева Атанасова
  3. Василена Димитрова Николова
  4. Василина Иванова Василева *, *
    sherryyy@abv.bg
  5. Велимира Пламенова Благоева
  6. Вяра Николаева Велчева
  7. Даниела Николаева Стоянова
  8. Деница Лъчезарова Николова
  9. Димитър Борисов Дренски
  10. Емилия Красимирова Минкова
  11. Ивайла Красимирова Игнатова
  12. Ивайло Тонев Иванов
  13. Лилия Красимирова Петрова
  14. Мартин Пламенов Еврев
  15. Милена Николаева Генова
  16. Моника Цветанова Бурдиняшка
  17. Наталия Пламенова Мондешка
  18. Павел Емилов Aймалиев *
  19. Петя Николаева Велчева
  20. Светлана Красимирова Мънева
  21. Свилен Николаев Колев
  22. Стела Валериева Вутева
  23. Стоян Детелинов Христов
  24. Теодора Миленова Захариева
  25. Тихомир Валентинов Иванов
  26. Христина Съйкова Димитрова
  27. Цветослав Димитров Димитров
"Г" клас:

"Д" клас: кл. р-л: Павлина Зарчева *
               pszarcheva@yahoo.co.uk
  1. Боряна Веселинова Луканова
  2. Венцислав Пламенов Пенков
  3. Габриела Светозарова Симеонова
  4. Евгени Николаев Колев
  5. Елисавета Йосифова Йосифова
  6. Елица Еленкова Начева
  7. Живка Христофорова Райкова
  8. Ирена Христова Иванова
  9. Ирина Теодорова Енева
  10. Любослава Георгиева Димитрова
  11. Мариела Минкова Зембърска
  12. Милен Миленов Петров
  13. Милица Ванева Иванова
  14. Михаела Боянова Колева
  15. Николай Пепов Нешев
  16. Петя Емилиянова Николова
  17. Петя Пламенова Бочева
  18. Пламен Иванов Новаков
  19. Ради Велинов Радков
  20. Радина Георгиева Събчева
  21. Румена Венциславова Тодорова
  22. Стела Стефанова Попова
  23. Стефан Пламенов Ралчовски
  24. Теодора Лъчезарова Лазарова
  25. Теодора Пламенова Тодорова
  26. Цветелина Валериева Тотева
  27. Чавдар Ангелов Веселинов
"E" клас: кл. р-л Веселин Петров
             (по материал от Маринела)
  1. Бистра Стефанова Спасова
  2. Валерия Огнянова Ангелова
  3. Велина Свиленова Лапакова-Смайли
  4. Велислав Димчев Минчев
  5. Вероника Маринова Йотова
  6. Виргиния Валериева Винева
  7. Георги Росенов Гетов
  8. Гергана Йотова Бачевска
  9. Илина Тоткова Рогашка
  10. Ирена Валентинова Андреева
  11. Ирина Бориславова Иванова
  12. Карин Георгиева Стоянов
  13. Камелия Альошева Филипова
  14. Кристина Анатолиева Милева
  15. Маринела Георгиева Георгиева *,*
    crazyplanet@abv.bg
  16. Мирослав Красимиров Патриков
  17. Моника Ивелинова Асенова
  18. Надя Данайлова Дочева
  19. Никола Кирилов Ангелов
  20. Петя Радославова Вълчева
  21. Ростислава Стефанова
  22. Спасимир Колев Спасов
  23. Теодора Петрова Велкова
  24. Тодор Миланов Костов
  25. Христина Миленова Христова
  26. Цветомира Димчева Иванова

"Ж" клас:

P.S.: Очаквам допълнения за останалите класове, Емил

обратно - випуски - нататък


Забележка: Всеки Ваш email, в който не е изрично споменато, да не бъде публикуван и има отношение към Езиковата, ще излиза на сайта в несъкратен вид, заедно с email-адреса на подателя, за да документра източника на информация и насърчава непосредствените контакти.
09.06.2015 - Страници за Гимназията за Чужди Езици "Екзарх Йосиф I" - www.ezikovata.eu