Випуск 2007 

обратно - випуски - нататък

"А" клас: (по материали на Мая)
  1. Ангел Пламенов Бочев
  2. Анелия Йовчева Трифонова
  3. Антон Иванов Иванов
  4. Борис Валериев Колев
  5. Борислава Христофорова Вълева
  6. Велислава Владимирова Янкова
  7. Виктория Ангелова Барбова
  8. Георги Цветанов Недков
  9. Гергана Георгиева Иванова
  10. Деница Николаева Дончева
  11. Десислав Пламенов Пенчев
  12. Зорница Руменова Ненова
  13. Ива Рачева Рачева
  14. Ирина Пламенова Ангелова
  15. Катерина Иванова Ганева
  16. Марина Руменова Камбурова
  17. Мартин Минков Таслаков
  18. Мая Дочева Куцарова
  19. Милена Асенова Иванова
  20. Михаела Борисова Николова
  21. Михаела Валентинова Чернокожева
  22. Момчил Гошев Георгиев
  23. Роксана Милчева Тодорова
  24. София Юриева Георгиева
  25. Теодора Пламенова Сейзинска
  26. Теодор Пламенов Михов
  27. Христо Любомиров Банчев
  28. Цветомира Милкова Конова
"Б" клас: (по материали на Мая)
  1. Адриан Пламенов Цонев
  2. Ангелина Йорданова Димитрова
  3. Атанас Станимиров Стойков
  4. Василена Валериева Христова
    vassilenahristova@abv.bg *
  5. Виктор Иванов Чулев
  6. Владимир Любомиров Трифонов
  7. Даниела Милчева Гатева
  8. Диана Николаева Бенева
  9. Диляна Мирославова Якова
  10. Емилия Станиславова Енева
    iocheva@abv.bg *
  11. Илия Василев Бонев
  12. Ирина Минкова Петрова
  13. Лора Красимирова Грънчовска
  14. Мануела Александрова Ангелова
    manuela_88@mail.bg *
  15. Марина Маргарит Монова
    moni_mmm@abv.bg *
  16. Мария Веселинова Генова
  17. Мария Ценкова Острева
  18. Мая Младенова Близнакова *
    mya_flash@yahoo.com
  19. Мирослава Христофорова Дочева
    mirka_sladurana@abv.bg *
  20. Михаил Георгеив Енчевски
    pich_14@abv.bg *, *
  21. Пламен Йорданов Вутев
  22. Сибила Илиева Лилова
  23. Стефка Христова Александрова
  24. Христина Руменова Бахова
  25. Явор Стефанов Стратев

Класни ръководители: *

  • Василка Петкова и
  • Тихомир Стоев

"В" клас: (по материали на Цветелина)
  1. Анита Дочева
  2. Биляна Йоцова
  3. Виктория Монова
  4. Виктория Викторова
  5. Войслав Тодоров *
    ne_mi_pi6i@abv.bg
  6. Илия Бояджиев
  7. Ина Шойлекова
  8. Искра Коновска
  9. Йоана Антонова
  10. Йордан Дермански
  11. Калин Кирилов
  12. Мария Петрова *
    fastak_am@abv.bg
  13. Мартина Коева
  14. Надежда Недялкова *
    naddy_nedd@abv.bg
  15. Нина Симеонова
  16. Павел Недков
  17. Радослав Илиев
  18. Сеслав Василев
  19. Симона Гачева
  20. Стела Недкова
  21. Христина Иванова
  22. Цветелина Ангелова *,*
    cucurek@abv.bg
  23. Цветко Белниколовски
  24. Чавдар Димитров
  25. Юлвие Исинова

Класни ръководители:

  • 8 кл. г-жа Маргарита Винчева
  • 9 - 11 кл. г-жа Марияна Генева
  • 12 кл. г-жа Катя Гадевска
"Г" клас: (по материали на Йоана)
  1. Борислава Пламенова Николова
  2. Геновева Драгомирова Драгнева
  3. Георги Данов Василев
  4. Георги Пламенов Чапаров
  5. Делян Христов Христов
  6. Деница Евгениева Конова
  7. Деница Йончева Йорданова
  8. Диляна Илчева Илиева
  9. Илкнур Енгин Хасанова
  10. Йоана Панайотова Пеева *
    joana_peeva@yahoo.de
  11. Красен Петров Матеев
  12. Лора Петкова Цветанова
  13. Мартина Миткова Мануилска
  14. Миглена Павлинова Минкова
  15. Надя Нешкова Тодорова
  16. Петко Георгиев Стоянов
  17. Петя Христофорова Варчева
  18. Пламена Колева Съчкова
  19. Радосвета Бикова
  20. Ралица Здравкова Грънчарова
  21. Станислав Валентинов Стойчев
  22. Филип Николаев Николов
  23. Цветелина Винева
  24. Цветомир Милчев Минчев
  25. Ценка Йонкова
  26. Юлия Емилова Любенова
  27. Яна Емилова Вачкова

Класни ръководители:

  • 8 клас - Петя Начевска
  • 9-12 клас - Ценка Христова

"Д" клас: (по материали на Генади)
  1. Адриана Николаева Нешева
  2. Александър Лъчезаров Деков
  3. Александър Пенков Бамбов
  4. Богдана Сергеева Денчева
  5. Веселина Михайлова Шесторкина
  6. Габриела Цветославова Атанасова
  7. Габриела Яниславова Караиванова
  8. Генади Цвятков Чиков, *
    genadi_c@yahoo.com
  9. Георги Гришев Банков
  10. Елисавета Георгиева Петкова
  11. Ива Стефанова Тодорова
  12. Йоанна Кръстева Христова
  13. Йорданка Данчева Маринова
  14. Карина Нешкова Нешева
  15. Константин Илиянов Колев
  16. Константин Страхилов Нанов
  17. Мария Ивайлова Вановска
  18. Мария Цветославова Миховска
  19. Моника Красимирова Далекова
  20. Петя Бориславова Печева
  21. Петя Пламенова Шопова
  22. Пламена Христова Хасъмска
  23. Радосвета Мариянова Христова
  24. Румяна Пламенова Ечкова
  25. Стефан Мариянов Христов
  26. Цветомира Петрова Тодорова
"E" клас: (по материали на Иво Райнов)
  1. Валентина Радославова Маринова
    berrylip@abv.bg
  2. Валя Николова Кьосовска
    valq_nikolaeva@abv.bg
  3. Ваня Моева Бановска
    fi_i_i@abv.bg
  4. Васил Димитров Петков
  5. Веселина Томчева Томчева
    vesselina_tomcheva@yahoo.co.uk
  6. Даниела Данчева Добрева
    dido4ka_88@abv.bg
  7. Деян Стоянов Радев
    deyan_9@abv.bg
  8. Деян Живков Желев
  9. Ина Георгиева Лафчийска
    innnna@mail.bg
  10. Йонка Иванова Йозова
    yoz_ova@mail.bg
  11. Красимира Светославова Михова
    krasi_mihova7258@abv.bg
  12. Любомир Светославов Иванов
  13. Мария Младенова Лисичева
    amonstra@gmail.com
  14. Мария Стефанова Кинова
    mariakinova@abv.bg
  15. Милена Кирилова Иванова
    mimka_881988@abv.bg
  16. Михаил Петров Станчев
  17. Момчил Божидаров Йорданов
    reebock@abv.bg
  18. Нели Иванова Недялкова
    nedialkova_nelly@yahoo.com
  19. Нора Иванова Дамянова
    norra_bg@yahoo.com
  20. Петя Светлозарова Павлова
  21. Ростислава Красимирова Тодорова
    rosti_slava@abv.bg
  22. Тодор Христов Маринов
    thml@abv.bg
  23. Цачо Данаилов Станев
    tzatcho@abv.bg

Класни ръководители:


"Ж" клас: (по материали на Деска)
  1. Александра Пламенова Петкова
  2. Александър Красимиров Колев
  3. Бояна Николаева Иванова
  4. Виктория Георгиева Луканова
  5. Георги Кунтандула Чисусе
  6. Десислава Николаева Ганчева
  7. Десислава Петкова Петкова *
    deska__love@abv.bg
  8. Емилия Асенова Дончева
  9. Иван Милков Вачев
  10. Камелия Валериева Константинова
  11. Камелия Евгениева Велчева
  12. Красимира Милкова Георгиева
  13. Лора Пламенова Василева
  14. Мирела Иванова Мецова
  15. Момчил Ивайлов Иванов
  16. Николай Лъчезаров Трифонов
  17. Павел Тихомиров Стоянов
  18. Петя Илиева Мичинова
  19. Петя Йорданова Славчева
  20. Петя Любомирова Божинова
  21. Петя Христова Стоянова
  22. Радосвета Любомирова Златарева
  23. Светослав Тодоров Тодоров
  24. Станислав Илиянов Стоянов
  25. Таня Матеева Тинова
  26. Теодора Василева Гачевска
  27. Траяна Красимирова Терзиева
  28. Цветан Богомилов Ангелов

P.S.:
Очаквам допълнения за останалите класове,
Емил

обратно - випуски - нататък


Забележка: Всеки Ваш email, в който не е изрично споменато, да не бъде публикуван и има отношение към Езиковата, ще излиза на сайта в несъкратен вид, заедно с email-адреса на подателя, за да документра източника на информация и насърчава непосредствените контакти.
09.06.2015 - Страници за Гимназията за Чужди Езици "Екзарх Йосиф I" - www.ezikovata.eu