Випуск 2005 

обратно - випуски - нататък

"А" клас: Кл.р-ли: Т. Морова и Кр. Михов
              (по материал от Полина Спасова)
  1. Ана Велчева
  2. Антония Велчева
  3. Бранимир Богданов
  4. Виолета Атанасова
  5. Георги Генчев
  6. Димитрина Винчева
  7. Елина Василева
  8. Ина Стоева
  9. Константин Иванов
  10. Лора Любенова
  11. Магдалена Младенова
  12. Петя Гечева
  13. Петя Николова
  14. Полина Спасова (poleinspassova@yahoo.de)
  15. Полина Иванова
  16. Росица Христова
  17. Севилдян Караалиева
  18. Славея Митева
  19. Станимир Стойков
  20. Станимира Елкина
  21. Цанко Цанков
  22. Цвета Добрева
  23. Цветелина Илиева
  24. Цветомира Личева
  25. Юсеин Далов
  26. Янка Георгиева
"Б" клас: Кл. р-л: Цонка Накова
     
(по материали на Калоян Митев - Баса)
  1. Александър Владиславов Рулински
  2. Анна Альошева Атанасова
  3. Асен Иванов Атанасов
  4. Биляна Димитрова Илковска
  5. Васил Христов Василев
  6. Габриела Венцеславова Дончева
  7. Диляна Георгиева Христова
  8. Здравко Христов Стойков
  9. Калоян Бориславов Митев
  10. Марин Димитров Маринов
  11. Мария Евгениева Иванова
  12. Мартин Николаев Ганчев
  13. Миряна Милкова Петрова
  14. Младен Илиев Иванов
  15. Петя Костова Костадинова
  16. Полина Светославова Василева
  17. Преслава Галинова Киркова
  18. Ралица Мирославова Илиева
  19. Соня Валериева Стоянова
  20. Стела Иванова Шайлекова
  21. Таня Дончева Генковска
  22. Теодора Георгиева Генова
  23. Цветелина Борисова Видева
  24. Цветелина Рашова Казанджиева
  • Мaрия Атанасова
  • Лейля Караали

"В" клас: кл. р-ли: г-жа Ст. Пенева (8 кл.)
                       г-жа Д. Минкова (9-12 кл.)
                       (по материал от Езиковата)
  1. Анелия Александрова Антонова
  2. Ваня Йорданова Иванова
  3. Вероника Йотова Василева
  4. Виктория Николаева Шкодрова
  5. Деница Пламенова Стефанова
  6. Десислава Иванова Димитрова
  7. Диана Златанова Димитрова
  8. Димитър Илиев Николаев
  9. Димитър Лъчезаров Харалампиев
  10. Елена Минчева Казанджиева
  11. Елис Мустафова Ахмедова
  12. Игнат Бориславов Игнев
  13. Искрен Венциславов Боевски
  14. Марта Ангелова Грозева
  15. Мартин Йорданов Димитров
  16. Мартина Венциславова Христова
  17. Мартина Радославова Пейкова
  18. Милен Славчев Михов
  19. Мирослав Стоянов Йончев
  20. Павла Георгиева Грозева
  21. Полина Райнова Георгиева
  22. Силвия Иванова Василева
  23. Силвия Миланова Миленова
  24. Тоня Митева Владева
  25. Христина Стефанова Попова
  26. Цветелина Вилхелм Минчева
"Г" клас: (по материал от Виктор)
  1. Ангелина Иванова Мирославова
  2. Белослава Христова Славчева
  3. Валерия Николаева Колева
  4. Вероника Веселинова Василева
  5. Вероника Любомирова Христова
  6. Виктор Димитров Димитров *,*
    grupakanu@yahoo.com
  7. Виктор Светославов Нинов
  8. Виктория Йолова Йолова
  9. Вяра Христова Балакева
  10. Гергана Петрова Генова
  11. Десислава Петрова Иванова
  12. Деян Павлов Дяков
  13. Женя Любомирова Цветанова
  14. Ивелина Пламенова Иванова
  15. Ирена Иванова Иванова
  16. Ирена Младенова Асенова
  17. Йоан Калоянов Зарзанов
  18. Красимир Георгиев Колев
  19. Кристина Маринова Чипинска
  20. Нурай Кеязимова Мехмедова
  21. Светомира Тихомирова Първанова
  22. Сирма Милкова Станчева
  23. Стела Христофорова Димова
  24. Таня Госхева Иванова
  25. Теодора Милкова Иванова
  26. Тотка Лазаринова Минкова

"Д" клас: кл. р-ли: Сн. Димитрова (8 кл.),   К. Гадевска (9 кл.), П. Зарчева (10-12 кл.)
            (по материали на Никола Славков)
  1. Александър Христов
  2. Александър Мирославов
  3. Валентин Маринов
  4. Габриела Атанасова
  5. Галина Узунова
  6. Деница Георгиева
  7. Деница Иванова
  8. Елина Велкова
  9. Ивелина Колева
  10. Ивелина Георгиева
  11. Илиян Саев
  12. Ина Цветанова
  13. Йоана Бранимирова
  14. Калоян Конов
  15. Мартин Тончев
  16. Мая Ненчева
  17. Мая Лолова
  18. Милена Генова
  19. Михаил Михов
  20. Никола Славков (nicola_20@abv.bg)
  21. Ралица Рачева
  22. Таня Иванова
  23. Христиана Ганкова
  24. Цветомира Димитрова
  25. Цветомира Цвятковска
  26. Юлия Андреева
"E" клас: (по материал от 29.01.2004)

 

  1. Антон Тодоров
  2. Борис Живков
  3. Боряна Блажева
  4. Бояна Валентинова
  5. Весела Руменова Миткова
  6. Галина Маринова
  7. ...
  8. Гергана Марианова Маринова
  9. Григор Стефанов Динов
  10. Десислава Валентинова Вълкова
  11. Евгения Лъчезарова Лазарова
  12. Иван Томчев Томчев
  13. Инна Сапунджиева
  14. Инна Николова
  15. Искрена Милкова Цонева
  16. Йордан Лотчев
  17. Калина Чавдарова
  18. Катя Петкова Кънчева
  19. Константин-Кирил Георгиев Гайдов
  20. Красимир Кънчев
  21. Мариела Иванова
  22. Моника Генадиева Генева
  23. Петър Николаев Кънчев
  24. Полина Тодорова
  25. Преслава Маринова
  26. Росица Масурлиева

"Ж" клас: кл. р-л Галя Цанкова
               (по материал на Румян Петков)
  1. Алекси Алексиев
  2. Вергиния Петрова
  3. Весела Стефанова
  4. Вяра Йорданова
  5. Галин Гетов
  6. Даниела Маринова
  7. Десислав Иванов
  8. Десислава Костадинова
  9. Десислава Съева
  10. Дилян Макавеев
  11. Добромир Дончев
  12. Драгомир Петров
  13. Драгомир Атанасов
  14. Ива Стоянова
  15. Ивелина Великова
  16. Мирела Кузева
  17. Наталия Стоянова
  18. Николай Стоянов
  19. Нина Славчева
  20. Петя Ковачева
  21. Ралица Владова
  22. Румян Петков
    rumyan_petkov@abv.bg
  23. Свилен Събев
  24. Цветелина Христова

обратно - випуски - нататък


Забележка: Всеки Ваш email, в който не е изрично споменато, да не бъде публикуван и има отношение към Езиковата, ще излиза на сайта в несъкратен вид, заедно с email-адреса на подателя, за да документра източника на информация и насърчава непосредствените контакти.
09.06.2015 - Страници за Гимназията за Чужди Езици "Екзарх Йосиф I" - www.ezikovata.eu