Випуск 1978 

обратно - випуски - нататък

"А" клас: (по материали на Рости)
  1. Анелия Павлова
  2. Анета Цонева
  3. Асен Асенов
  4. Боян Лазаров
  5. Бранимир Маринов
  6. Бори Ханджийски
  7. Валентин Марков
  8. Валя Гъркова
  9. Валя Димитрова
  10. Венцислав Илиев
  11. Галя Петкова
  12. Даниела Андреева
  13. Димитрина Бенкова
  14. Димитър Петков
  15. Драгомир Здравков
  16. Йонка Петрова
  17. Мариана Христова
  18. Моника Христова
  19. Петранка Личева.
  20. Полимира Панова
  21. Росен Генов
  22. Сашка Пенчева
  23. Светла Цанкова *, *
    svetla591@abv.bg
  24. Снежинка Пенкова *
    snejiz@mail.bg
  25. Таня Николова *
    office@plena-bg.com
  26. Теодора Христова
  27. Тихомир Белев
  28. Цветанка Чилева
"Б" клас: (по материали на Рости)
  1. Антоанета Януцева
  2. Вилиян Платиканов
  3. Галина Петкова
  4. Генадия Банкова
  5. Дафинка Ганчева
  6. Добринка Кирова
  7. Дорета Начева
  8. Евгени Мерджанов
  9. Емилия Христова
  10. Женя Колева
  11. Живка Христова
  12. Иван Димитров
  13. Иванка Паришева
  14. Корнелия Попова
  15. Минка Иванова
  16. Минчо Петков
  17. Мирослав Първанов
  18. Надежда Екимова
  19. Пепа Николова
  20. Пепа Радева
  21. Росица Бояджиева
  22. Ростислав Петров,
    5roff@rambler.ru
  23. Станислав Филипов
  24. Татяна Владимирова *
    tvvp@abv.bg
  25. Татяна Христова
  26. Юлия Дичева
  27. Юлиан Александров.
  28. Янислав Попов

"В" клас: (по материали на Рости)
  1. Ана Витанова
  2. Боян Лазаров
  3. Ваня Кръстева
  4. Даниела Банова
  5. Емилия Йотова
  6. Елена Владова
  7. Зоя Даракчиева
  8. Иван Станоев
  9. Митко Минков
  10. Нели Томева
  11. Николай Гатев
  12. Павлин Иванов
  13. Ростислава Ненкова
  14. Светла Атанасова
  15. Светла Димитрова
  16. Светлана Пренгова
  17. Сергей Кривошиев
  18. Силвия Русева
  19. Снежана Николова
  20. Станислав Киров.
  21. Стефан Абаджиев
  22. Татяна Кипирова
  23. Теменужка Ковачева
  24. Трайчо Трайчев
  25. Христо Александров
  26. Цветолюб Кунчев
  27. Цветанка Цветанова
"Г" клас: (по материали на Рости)
  1. Антон Ганев
  2. Асия Байрамова
  3. Валентин Христов
  4. Галина Генова
  5. Галина Семова
  6. Георги Цанов-Фидето
  7. Гинка Василева
  8. Дениза Начева
  9. Добрин Казаков
  10. Зоя Маринова
  11. Иван Иванов-Змея
  12. Иван Станчев
  13. Иванка Томова
  14. Илиан Луканов
  15. Илиана Кирова
  16. Ирина Кавалова
  17. Красимир Кирилов
  18. Любка Помакова
  19. Мариана Цакова
  20. Михаил Горанов
  21. Николай Дяков
  22. Нина Бъчварова
  23. Павлина Лалева
  24. Пламен Петров
  25. Светла Петкова
  26. Снежина Михтиева
  27. Соня Господинова
  28. Тодор Терзиев
  29. Христо Йорданов

P.S.:
За да улесните контактите помежду си, пратете ми e-mail адрес за публикуване.   
Емил

обратно - випуски - нататък


Забележка: Всеки Ваш email, в който не е изрично споменато, да не бъде публикуван и има отношение към Езиковата, ще излиза на сайта в несъкратен вид, заедно с email-адреса на подателя, за да документра източника на информация и насърчава непосредствените контакти.
09.06.2015 - Страници за Гимназията за Чужди Езици "Екзарх Йосиф I" - www.ezikovata.eu